Piękne oblicze betonowego dachu

Dachówka doskonała to taka, która będzie inna niż wszystkie, ponieważ nowoczesna, piękna i co ciekawe betonowa. Powinna być również wytrzymała na wpływ warunków atmosferycznych a także udoskonalana, gdy chodzi o kwestie technologiczne. Braas pojawia się także coraz częściej jako ten szczególnie ceniony producent.

Nowoczesny oraz specjalnie wybrany beton w dachówkach BRAAS będzie czynił je wyjątkowo trwałymi i będą się one opierać na różnego rodzaju obciążeniach i naprężeniach. Zastosowane w konstrukcji żebra wzmacniające pozwalają skutecznie zmniejszyć ciężar dachówek przy jednoczesnym podniesieniu wytrzymałości. Inżynierowie marki myślą także o dodatkowych zabezpieczeniach, by dachówka nie mogła ulegać uszkodzeniu w trakcie transportu. Materiał z jakiego będzie produkowana ma sprawić, że będzie odporna na działanie warunków atmosferycznych między innymi deszczu oraz mrozu. Oprócz tego liczyć będzie można na ognioodporność i wytrzymałość na wysokie temperatury a to sprawia, że takie pokrycie stanie się jeszcze lepsze. Kolor takiej dachówki można uzyskiwać poprzez zastosowanie specjalnych rozwiązań, w ramach których dostajemy skrojone idealnie powłoki, z których rzeczywiście powinniśmy być zadowoleni, ponieważ są odporne na działanie promieni UV i dlatego nie będzie się trzeba obawiać, że dochodzić może do odbarwienia tego typu dachówki.

Wyjątkowo ładnie... i tanio

Betonowe dachówki Braas są bardzo popularne, dlatego, że nie tylko mają one świetne parametry techniczne, ale także różnorakie kształty i kolory. Wśród tych modeli, które promowane są na naszym rynku pojawia się także dachówka, która ma pasować do najbardziej nowoczesnych stylizacji. Dachówka betonowa to rozwiązanie, które jest ekonomiczne i dobre jakościowo. Taka dachówka będzie dostępna w formie czerwonej i brązowej, ale będzie można ją również spotkać, gdy chodzi o grafit czy czerń. Klienci cenią sobie falisty kształt takiego pokrycia, który będzie można uzyskać, gdy zastosujemy taką właśnie pokrywę. Można oczekiwać, że to dobre rozwiązanie podobnie jak dachówka Grecka, która jest podobna do popularnego mnicha i mniszki.

betonowa dachwóka

W ofercie w kolorze ceglanym czy brązowym jest dobra dla inwestorów, którzy chcą mieć efekt rodzinnego siedliska. Dach pokryty dachówką Romańską w trójwarstwowej technologii Cisar gwarantuje nam rozwiązanie cenione ze względu na jakość i piękno całej połaci. Hitem w naszym kraju będzie dachówka betonowa Bałtycka, która ma falisty, asymetryczny profil. Dzięki niej połać dachu utrzymywać będzie świetny falisty kształt, wśród którego można liczyć na idealne załamanie światła. Dodatkowo taka dachówka jest produkowana najnowocześniejszej linii produkcyjnej prowadzonej przez firmę w Płońsku. Minimalistyczny, elegancki kształt będzie miał model Tegalit. Dachówka to połączenie modli zakładkowych z płaskim i doskonale wyglądającym profilem. Pasować będzie to geometrycznych projektów i będzie chętnie wybierana przez osoby, które stawiają na prostotę w pokryciach dachowych. Jeszcze inną opcją będzie dachówka Reviva, która będzie połączeniem zalet jakie mają modele zakładkowe, które są lżejsze i szybciej się je układa z trwałością jaką będzie w stanie nam zagwarantować klasyczne rozwiązanie karpiówki. Ta propozycja będzie dostępna również w ciekawym, stylizowanym rustykalnym kolorze.

Firma BRAAS podaje nam, że obecnie pod dachówką przez nią przygotowaną mieszka mniej więcej około 25mln ludzi. Doceniana jest profesjonalna działalność firmy i wprowadzenie dobrego, trwałego materiału, który jest nam oferowany w atrakcyjnej cenie. Producent już nie raz zmieniał obliczę dachów i wydaje się, że znów to robi.