Płytki Realonda - hiszpańskie płytki w polskich wnętrzach!

Zdaje się, że moda na płytki w polskich wnętrzach nigdy nie przeminęła, a w ostatnich latach nawet rozkwitła. Nie ma w tym jednak nic dziwnego - płytki są bardzo wygodnym elementem w dekoracji wnętrz. Zachwycają użytkowników swoją estetyką, a także oferują odpowiednią wytrzymałość. Poszukując płytek do swojego wnętrza, warto sprawdzić ofertę sklepu Modna Łazienka. Za pomocą wysokiej jakości produktów, można zaprojektować wiele efektownych aranżacji wnętrz. Płytki sprowadzane od zaufanych producentów spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających osób. Czym charakteryzują się płytki Realonda i co warto wiedzieć na ich temat?

Płytki Realonda - kilka słów o marce

Znany za swoich czasów jako „El Tercio”, pierwszy cykl biznesowy rozpoczął w 1920 roku. Co ciekawe, trwał on 16 lat, czyli do 1936 roku. Drugi etap z kolei zaczął się w 1952 roku już pod nazwą: Realonda S.A. Od tego czasu fabryka nieustannie dostosowuje się do zmian technologicznych i branżowych, tak aby zapewnić klientom produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę spełniającą ich oczekiwania. Ponad 80-letnia historia to bardzo długi czas, który pozwolił nauczyć się umiejętności „czytania” rynku oraz przewidywania przyszłych potrzeb i trendów estetycznych.

Wszystkie te doświadczenia, w połączeniu z najnowocześniejszymi technikami produkcji i ciągłym poszukiwaniem nowych wzorów, kształtów i faktur, pozwalają na dostosowanie kolekcji ceramicznych do wszelkich potrzeb technicznych lub estetycznych, umożliwiając jednocześnie nadanie przestrzeni, którą zajmują, szczególnego charakteru.

Za co Polacy pokochali hiszpańskie płytki?

Imponujące płytki Realonda cieszą się dużą liczbą zadowolonych użytkowników. Sprzedaż ceramiki marki rośnie przede wszystkim ze względu na estetyczny wygląd i odpowiednią odporność na uszkodzenia. Ceramika ścienna i podłogowa jest dostępna w kolekcjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Klienci wybierają zarówno spośród płytek z rektyfikacją, jak i bez. Ponieważ hiszpańskie płytki charakteryzują się różnorodnością wzorów, idealnie nadają się do wnętrz minimalistycznych i tradycyjnych. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby użyć ich w swoim mieszkaniu, a także nieruchomości publicznej. W obu wariantach sprawdzą się doskonale, pełniąc wysokiej jakości ozdobę we wnętrzu. Ich wszechstronne możliwości aranżacyjne sprawdzają się zarówno w kuchniach i łazienkach, jak i jadalniach, przedpokojach czy pomieszczeniach gospodarczych. Płytki Realonda znajdziesz w ofercie sklepu modnalazienka.pl

Polacy to naród, który bardzo ceni sobie proste i wygodne rozwiązania. Nic więc dziwnego, że pokochał hiszpańskie płytki, których wygoda użytkowania stoi na wyjątkowo wysokim poziomie. Szczególnie warte uwagi jest niezwykle łatwe utrzymanie ich w czystości, tak aby swoim wyglądem zachwycały przez wiele długich lat. Odpowiednie dbanie o zakupiony produkt pozwoli znacznie wydłużyć jego żywotność, dlatego wiele osób przy zakupie zwraca uwagę na to, aby czyszczenie płytek było komfortowe i proste.

Płytki łazienkowe

Do jakich wnętrz pasują płytki marki Realonda?

Płytki Realonda nadają się do każdego pomieszczenia, jakie znajduje się w domu. To jednak nie wszystko, bowiem okazuje się, że równie idealnie wpasują się w styl panujący na zewnątrz budynku. To, w jakim wnętrzu zostaną użyte, zależy jedynie od indywidualnych preferencji danych osób. Dla przykładu - płytki, które swoim wyglądem imitują cegłę, świetnie będą prezentować się na ścianach zarówno nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzonego salonu, czyniąc go o wiele bardziej przytulnym. Z kolei wersje o nieco zimniejszych barwach okażą się idealne na podłogę. Szeroki wybór oferuje jednak znacznie więcej możliwości - nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na kolorowe i wzorzyste produkty, które sprawdzą się w kuchni lub łazience. Ostateczny wybór zależy jednak od tego, jakie są konkretne wymagania i oczekiwania danych osób.

Płytki Realonda gwarantują wysokiej klasy wykonanie, bowiem do ich produkcji hiszpańska marka użyła najwyższej jakości materiałów. Decydując się więc na produkt tej firmy, wybierać można spośród rozwiązań mrozoodpornych, o wysokiej klasie ścieralności, czy nawet antypoślizgowych, które świetnie sprawdzą się na zewnątrz, służąc przez wiele długich lat. Sama wytrzymałość, choć jest niezwykle istotna, powinna również iść w parze z pięknym zdobieniem. W przypadku produktów Realonda nie ma mowy o kiepskiej stylistyce. Wszystkie płytki zachwycają swoim wyglądem i różnorodnością, stanowiąc doskonały wybór do każdego pomieszczenia.