Elektronarzędzai Festool na które warto zwrócić uwagę

Festool działa w branży narzędziowej od dziesięcioleci iw tym czasie zrewolucjonizował sposób pracy handlowców. Elektronarzędzia Festool znane są bardzo wielu użytkownikom na całym świecie.  

Wiertarki akumulatorowe Festool są łatwo przenośne i można je zabrać wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz. Ich prawdziwa innowacja pochodzi z systemu uchwytów FastFix. Te nowe narzędzia Festool mogą zmieniać uchwyty, aby wykonywać szeroki zakres zadań. Uchwyt Centrotec jest idealny do mniejszych elementów złącznych i jest lekki, aby zapobiec obciążeniom przy długich projektach. Każdy z uchwytów kątowych i mimośrodowych umożliwia pracę w ciasnych lub trudnych miejscach, dzięki czemu można dostać się do elementów złącznych bez wcześniejszego demontażu obszaru roboczego. Użyj uchwytu ogranicznika głębokości, aby nie wjechać zbyt daleko w gipsową ścianę lub inne delikatne materiały. Standardowy uchwyt jest przydatny, gdy trzeba użyć większych bitów, a nawet można usunąć uchwyty, aby uzyskać cieńszy profil. Możesz też dodać silniki bezszczotkowe, aby uzyskać trwałość i ergonomiczne uchwyty, a otrzymasz trwały, wygodny i wygodny system narzędzi do każdej pracy.

Festool to także odkurzacze

Odkurzacze Festool są idealne do sprzątania miejsca pracy i nadania mu profesjonalnego wyglądu. Te odkurzacze podłączają się również bezpośrednio do wielu narzędzi, dzięki czemu możesz pracować bez wyrzucania cząstek w powietrze. Modele HEPA odfiltrowują alergeny dla wygody i bezpieczeństwa. Jednoczesna aktywacja włącza ekstraktory w tym samym czasie, gdy zaczynasz używać narzędzia dla oszczędności czasu. Jeśli kupisz ekstraktor z funkcją SysDock, możesz przymocować skrzynki narzędziowe SysTainer do góry i używać ekstraktora jako narzędzia na kółkach dla swoich narzędzi.

Okleiniarki pomagają nakładać laminat i inne materiały na blaty, podstawy ścienne i inne. Ich precyzyjne aplikatory kleju zapobiegają zwijaniu się taśm i pomagają w tworzeniu szczelnego uszczelnienia. Podczas gdy większość okleiniarka jest nieruchoma, modele Festools są wystarczająco małe, aby łatwo je ustawić i przenieść w dowolne miejsce w pomieszczeniu.

Szeroki wybór szlifierek

Festool stworzył też wyjątkową szlifierkę oscylacyjną i nadal udoskonala swoje projekty. Te szlifierki są wyposażone w doskonałą kontrolę wibracji zapewniającą komfort podczas pracy i większą precyzję. Jeśli często zmieniasz zlecenie na zlecenie, rozważ wielofunkcyjną szlifierkę ROTEX , aby wykonać praktycznie każde zadanie wykończeniowe za pomocą jednego narzędzia. Szlifierki do płyt gipsowo-kartonowych z długim uchwytem ułatwiają szlifowanie sufitu bez wchodzenia po drabinie.

Festool produkuje szeroką gamę pił do prac budowlanych, stolarskich i innych. Modele ze zmieniaczami ostrzy FastFix umożliwiają wymianę ostrzy za pomocą jednej ręki, co jest bardzo przydatne, jeśli chcesz przytrzymać obrabiany przedmiot. Podobnie jak inne wytrzymałe narzędzia Festool, wiele z tych pilarek jest wyposażonych w elementy sterujące MMC, dzięki którym mogą pracować na najwyższym poziomie nawet podczas cięcia twardych materiałów. Wyrzynarki o konstrukcji pozbawionej wibracji zapobiegają odchylaniu się ostrza od linii, zapewniając bardziej precyzyjne i piękne rezultaty. Piły ukośne z konstrukcjami przenoszenia kąta eliminują czas poświęcony na obliczanie cięć kątowych, dzięki czemu możesz szybko zakończyć pracę. Piły gąsienicowe, jedno z udoskonaleń Festool w stosunku do standardowej piły tarczowej, umożliwiają szybkie prowadzenie tarczy po linii prostej za pomocą prowadnic. Ich potrójne łożyska przenoszą duże obciążenia, dzięki czemu pilarka może pracować przez cały dzień. Wkładki o zerowym prześwicie chronią drzazgi przed nieestetycznymi wypryskami w produkcie końcowym i zapobiegają uszkodzeniom silnika przez zanie